O mnie

Moje zdjęcie
Czytaj to co piszę, ja kryję się za słowami.

"Dużo Szaleństwa, więcej Grzechu" E.A. Poe

"Jeśli cnotliwą postać może przybrać diabeł, no, to panowie, macie go przed sobą." John Webster

środa, 29 sierpnia 2012

Jeszcze raz o AsylumKilka najświeższych informacji o American Horror Story 2. Wiadomo już, że pierwszy odcinek pojawi się na kanale FOX już 17 października. Uchylono rąbka tajemnicy - na pewno zobaczymy kosmitów, nazistów i zmutowanych ludzi żyjących w lesie. Poznamy także seryjnego zabójcę o pseudonimie Bloody Face. Morderca ten będzie nosił maskę wykonaną ze skóry swoich ofiar, do tego coś w rodzaju koszuli nocnej i... długie operowe rękawiczki. Tyle różnych postaci i wątków - prawdziwa mieszanka wybuchowa! Dano również do zrozumienia, że Asylum nie będzie ostatnią częścią serii.
Króciótkie opisy i zdjęcia najważniejszych postaci i kilka informacji o nich:


Siostra Judy
Fenomenalna Jessica Lange zagra Jude, zakonnicę o mrocznej przeszłości. Siostra będzie podobno "bardziej sadystyczna niż święta", co zapowiada się ciekawie. Wyjaśniło się już, że Lange będzie grała kierowniczkę zakładu dla obłąkanych.


Doktor Arden i młody doktor Thredson

Zachary Quinto, znany z wcześniejszej części z roli geja Chada tym razem wciel się w postać lekarza myślącego bardzo postępowo. Doktor Thredson będzie miał inne pomysły dotyczące sposobu zarządzania szpitalem, zupełnie odmienne od tych jakie preferuje siostra Jude, co będzie przyczyną licznych konfliktów między nimi.
Kolejną interesującą postacią wydaje się być doktor Arden (James Cromwell), który mimo, że wygląda nieszkodliwie, nie jest sympatycznym doktorkiem. Starszy pan odpowiedzialny jest za przerażające eksperymenty na ludziach. Stworzone przez niego zmutowane i okaleczone istoty zamieszkują las otaczający szpital. Postać ta będzie miała najprawdopodobniej związki z nazistami. A może sam Arden jest byłym nazistą?


Znana z poprzedniej części AHS Lily Rabe (grała Norę Montgomery, matkę przerażającego Thaddeus'a) tym razem wcieli się w rolę zakonnicy Eunice. Będzie ona zastępczynią siostry Jude. Niewiele więcej wiadomo na temat tej postaci.


Teresa i Leo
Adam Levine (Leo) i Jenna Dewan Tatum (Teresa) będą grali nowożeńców odwiedzających współczesny szpital. Ściągną na siebie uwagę Big Bad (czymkolwiek lub kimkolwiek to jest) a tym samym będą mieli kłopoty. Za wiele tutaj producenci nie zdradzili pozostaje czekać na premierę.

Kit

Evan Peters, którego pamiętamy z świetnej roli Tate'a tym razem wciel się w postać Kit'a. Mężczyzna zostanie oskarżony o zabójstwo swojej żony. Chłopak twierdzi, że jest niewinny a jego żona została porwana i to nie przez ludzi... Dowiedziałam się również, że siostra Jude będzie z wielką lubością karać Kit'a tym samym karmiąc swoją sadystyczną naturę. Podobno nie zabraknie kajdanek i pejczy...

Sarah Paulson, którą widzieliśmy w roli jasnowidzki w pierwszym sezonie tym razem wcieli się w reporterkę-lesbijkę, która została umieszczona w zakładzie przez własną dziewczynę. Postać będzie kierować się wyjątkową intuicją, co może wpędzić ją w kłopoty, zwłaszcza gdy zacznie "węszyć" w pobliżu najmroczniejszych sekretów szpitala Briarcliff.  


Chloë Sevigny zagra pacjętkę-nimfomankę Shelley. Niewiele więcej wiadomo o tej postaci co może sugerować, że nie będzie ona jedną z najważniejszych. 
Na razie to wszystko, muszę jakoś wytrzymać do października...


Shelley

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz