O mnie

Moje zdjęcie
Czytaj to co piszę, ja kryję się za słowami.

"Dużo Szaleństwa, więcej Grzechu" E.A. Poe

"Jeśli cnotliwą postać może przybrać diabeł, no, to panowie, macie go przed sobą." John Webster

czwartek, 13 września 2012

Kolejny stosik

Znowu się chwalę, przynajmniej zdjęcia stosików udaje mi się zrobić na bieżąco :) Dzisiejsze zakupy pod względem książkowym niestety mniej atrakcyjne niż w zeszłym tygodniu, ale ja i tak jestem usatysfakcjonowana. Noszą niestety delikatne ślady użytkowania, ale co tam, to znaczy, że mają swoją historię... Zastanawiam się tylko, gdzie ja pomieszczę te wszystkie książki? Wszystkie półki już zajęte, a na swoje miejsce czeka gdzieś około 50 następnych... Muszę zakupić sobie chyba dodatkowy regał!
Oto moje najnowsze skarby:

 Lista: 
Jude Fisher "Lord of the Rings The Two Towers Visual Companion"
Jeremy Clarkson "For Crying Out Loud!"
Rachel Caine "Ghost Town"
Lemony Snicket "The Bad Begining" 1
Lemony Snicket "The Reptile Room" 2
Lemony Snicket "The Wide Window" 3


Taki miszmasz. Książkę z ilustracjami do LOTR kupiłam, bo bardzo lubię zarówno film jak i książkę, a takie materiały u nas są zajebiście drogie. Clarksona oczywiście nie mogłam sobie odmówić, będzie się wyróżniać na tle wcześniejszych części, które mam po polsku i do tego w mniejszym formacie, ale co tam! Skusiłam się także na 9 tom o Wampirach z Morganville, ponieważ już dawno chciałam zacząć czytać ten cykl, teraz mam motywację. Trzy tomy z "Serii Niefortunnych Zdarzeń" marzyły mi się jeszcze jako dzieciakowi, no i proszę, natrafiła się okazja na przeczytanie, szkoda że tak późno ;)

2 komentarze:

  1. Ooo "Seria Niefortunnych Zdarzeń"! Też zawsze chciałam to przeczytać, tzn odkąd obejrzałam film na ich podstawie :) ale nigdy nie miałam okazji. Może kiedyś :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nawet nie wiedziałam, że jest film, na pewno się skuszę i na niego jak będzie okazja :)

    OdpowiedzUsuń