O mnie

Moje zdjęcie
Czytaj to co piszę, ja kryję się za słowami.

"Dużo Szaleństwa, więcej Grzechu" E.A. Poe

"Jeśli cnotliwą postać może przybrać diabeł, no, to panowie, macie go przed sobą." John Webster

wtorek, 4 września 2012

Zakupy

Wczorajszy spacer po sklepach zaowocował w kolejne cztery nowe książki na mojej półce, więc chwalę się swoimi nowymi zdobyczami:


Udało mi się kupić aż dwie pozycje lubianego przeze mnie Grahama Masterton'a: "Święty terror" oraz "Duch zagłady". Oprócz tego kupiłam "Drugie życie Bree Tanner", ponieważ skusiła mnie niska cena. Poza tym (co prawda trochę wstyd się przyznać), mam 4 tomy sagi "Zmierzch", więc ta książka będzie uwieńczeniem kolekcji. Dodatkowo zakupiłam "Wroga", nieznanego mi wcześniej autora Charlie'go Higson'a. Do zakupu przekonała mnie okładka z zombie i nietypowe czarne brzegi kartek. Nie miałam jeszcze w swoim zbiorku takiej książki, dlatego też kupiłam tę pozycję. Muszę się przyznać, że nie przeczytałam ani jednego opisu z okładki, więc w przypadku trzech książek będę miała niespodziankę ("Drugie życie..." już czytałam; nie jestem pewna co do "Ducha Zagłady").
Zakupów dokonałam w księgarni "Buchmann" u mnie w mieście.

Lista książek:
Graham Masterton "Duch zagłady" - 9,99 zł
Graham Masterton "Święty terror" - 9,99 zł
Charlie Higson "Wróg" - 9,70 zł
Stephenie Meyer "Drugie życie Bree Tanner" - 12,99 zł

2 komentarze:

 1. Z tych czterech książek mam tylko "Wroga", kupionego jakieś pól roku temu w księgarni internetowej Weltbild. Też za grosze, choć konkretnej kwoty nie pamiętam. Na pewno nie było to więcej niż 10 złotych :) Jeszcze nie czytałem, tak że nie umiem powiedzieć czy warto. Może dowiem się tego od Ciebie :)
  Za Mastertonem nie przepadam, z pięciu przeczytanych przeze mnie jego książek tak naprawdę podobała mi się tylko jedna ("Bezsenni"). Mam jeszcze "Wizerunek zła", jeśli i tym razem nie podejdzie, odpuszczam sobie tego Pana :p
  A "Drugie życie..." to podobno nieziemska chała, tak przynajnie pisali na blogach ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że jednak Ty pierwszy przeczytasz, będę wiedziała czego się spodziewać :>
  Mastertona uwielbiam, aczkolwiek nie każdą książkę, mogłeś trafić akurat na coś nieciekawego. Polecam "Kostnicę", "Zwierciadło piekieł", zbiór "Czternaście obliczy strachu" i najgoręcej polecam "Głód".
  O drugim życiu też pisałam nawet niedawno, nie ma o czym mówić :P

  OdpowiedzUsuń